שאלות ותשובות

מינימום הזמנה 150 ₪.

אפשר לבצע הזמנה באתר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הזמנות אשר מתקבלות עד השעה 18:00 יתקבלו ליום למחרת למעט ימי שישי, שבת וערבי חג. ההזמנה תשלח ביום שלמחרת מביצוע ההזמנה, למעט ימי שישי, ערבי חג. במידה ותהיו מעוניינים בהזמנה עתידית, תוכלו לציין זאת בסיום ההזמנה בלוח השנה.

*הזמנות ליום שישי יתקבלו לכל המאוחר ביום חמישי עד השעה 14:00.

עלות משלוח היא 20 ₪ להזמנה בכל סכום של קניה.

מחירי המוצרים משתנים מעת לעת באתר, בהתאם לשינויים במחירי השוק והעונתיות.

 

כחלק משירות לקוחות קפדני ואיכותי, ובהתאם לבקשתכם בהערות ההזמנה ניתן לקבל את המשלוח במסירה אישית, ליד הדלת או עד למקום עבודתכם!

כן. כדי לבטל הזמנה צריך לפנות לשירות הלקוחות, יש לעשות זאת לפחות עד 6 שעות לפני מועד המשלוח.

ניתן להוריד באופן עצמאי את החשבוניות עבור כל הקניות.
כדי להוריד חשבונית צריך להיכנס לאתר, להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה ולגשת לעמוד “שחזור הזמנה” / “היסטוריית הזמנות”. שם כל חשבוניות הקנייה שלכם זמינות ליד ההזמנה המבוקשת.

התשלום באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי של אחת החברות המוכרות והפועלות בארץ בלבד. המחיר הסופי יקבע לאחר שקילה של המוצרים וסיכום הקניה.

אצל משק מור אנחנו עושים את המירב שתהיו מרוצים והשירות ללקוח הוא מעל לכל, במידה ויש ללקוח טענה ככל שתהיה אין דאגה אנחנו כאן!

ניתן ליצור קשר  עם שירות הלקוחות עד 24 שעות ממועד קבלת המשלוח, ונתאם ביחד את המועד המתאים להחלפה / החזרה / השלמה של המוצר.

יש ללחוץ על שורת הקישור “שכחתי סיסמה” בחלון הכניסה למשתמש, להזין את המייל איתו נרשמת וללחוץ “שלח”. קישור לאיפוס הסיסמה ישלח לכתובת המייל שהזנת.

חשוב- לעיתים המייל עם הקישור מגיע לתיבת “דואר זבל”

במידה והכניסה לאתר עדיין לא מתאפשרת, יש לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 050-9977778 או במייל Service@meshekmor.com.

Meshekmor.com הינו אתר בטוח לרכישת מוצרים טריים ואיכותיים מהשוק באינטרנט. תהליך הרכישה באתר מאובטח על פי תקן PCI העולמי, המאושר ע”י חברות האשראי לביצוע עסקאות ברשת.

במידה ולקוח בוחר בשמירת פרטי התשלום לקיצור תהליך ביצוע תשלום בהזמנות עתידיות, החברה שומרת טוקן של כרטיס האשראי המאפשר למשתמש לבצע רכישות באתר ללא צורך בהזנה חוזרת של פרטי כרטיס האשראי. לצורך זה מתבצע תהליך טוקניזציה במסגרתו עם הזנת פרטי כרטיס האשראי של המשתמש, פרטי הכרטיס מוצפנים ואינם נשמרים במאגר המידע של החברה למעט 4 הספרות האחרונות של הכרטיס, תוקף הכרטיס וכן טוקן המשמש לשחזור פרטי הכרטיס בלבד.

כן, ניתן להחליף פרטי כרטיס אשראי שמור במערכת. בעת סגירת ההזמנה בקופה ניתן להסיר את פרטי כרטיס האשראי ע”י לחיצה על כפתור “הסר” ולהכניס פרטי כרטיס אשראי ע”י בחירה באופציית “אמצאי תשלום חדש/נוסף (יישמר להזמנות עתידיות)”.

רובן הגדול של ההזמנות במשק מור מבוססות על מוצרים שקילים, לכן לא ניתן בעת ביצוע ההזמנה לדעת את מחיר הסל המדויק, אלא רק את הערכת המחיר המבוססת על הערכת משקלי המוצרים השקילים.

לאחר ליקוט המוצרים לסל בבוקר יום המשלוח, המוצרים נשקלים וההזמנה נסגרת בסמוך ליציאת הרכבים לבתי הלקוחות ורק אז מתקבל סכום הקניה המדויק.