קצת עלינו...

לא מתפשרים
טריות – איכות – שירות 

חנות הירקות והפירות שלנו נולדה מתוך אהבה לאוכל, למוצרים טריים ולפרי האדמה וכהמשך ישיר לעיסוק רב שנים של המשפחה בעולם הקולינריה. 

אומרים שהכל מתחיל בילדות וכך גם אצלי. אני זוכר שכילד הייתי הולך עם אבא למטעי הפירות שבבעלותו ולשדות בהם גידל ירקות וכבר אז למדתי על טיבה של האדמה. אבא לימד אותי כיצד להעריך את התוצרת שעמלנו עליה ומהי חשיבותם של פירות או ירקות איכותיים וטריים. בבית בו גדלתי, לא התפשרו על טיב התוצרת ועל הטעם שלה, ולאיכות שהיא פחות ממצוינת לא הייתה כניסה הביתה. עם השנים התחדדו אצלי ערכים אלה והבנתי ש״הכלים״ בהם הצטיידתי בילדות, מלווים אותי עד היום ובמיוחד בחנות שבבעלותי – משק מור.

זה לא סוד שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את המשמעות של ירקות ופירות טריים הנקטפים ומגיעים בתוך זמן קצר אל הלקוח, בלי מתווכים ובלי לשכב זמן רב במקררים. מי שאינו מתפשר בנושא זה, יודע כי זה בא לידי ביטוי קודם כל בטעם הטוב, אך גם בערכים התזונתיים הנשמרים בירק וחשובים לשמירה על הבריאות. 

גם אנו במשק מור, מבינים את חשיבות הדבר ומציעים לכם את מיטב התוצרת החקלאית מחקלאי האזור ישירות אליכם הביתה!

אין צורך לבזבז זמן בקניות, לעמוד בתור ולבחור את הסחורה – אנחנו נעשה הכל בשבילכם

  • נדאג שהירקות והפירות יהיו טריים וטעימים 
  • נבחר עבורכם את הירקות, איך שאתם אוהבים – גדולים, קטנים או בינוניים
  • נארוז בדיוק כפי שאתם רגילים – אריזה ׳ירוקה׳ או אריזה רגילה
  • נשלח אליכם עד הבית בזמן המתאים לכם 

כי אנחנו מבינים שהזמן שלכם יקר והבריאות שלכם חשובה לכם.

אז אם גם אתם מתגעגעים לטעם של פעם – אם נמאס לכם ללכת לקניות – אם אתם מאלה שלא מתפשרים על איכות – משק מור היא בדיוק החנות בשבילכם!

מה אתם צריכים לעשות עכשיו? להתחיל להזמין!